top of page
Screen Shot 2020-09-14 at 7.16.49 PM.png

Qendra Profesionale Agroni

Lider ne Trajnimin Profesional

Home: Welcome

Kurset Profesionale

Home: Headliner
5f5add38569d7.jpg

Kuzhine

Zhvillo pasionin tend duke mesuar me teper per artin e kuzhines.

5f5adb98d18ed.jpg

Parukeri

Parukieret e mir nuk ndalojne asnjeher se mesuari.

5f5add5a8cb6e.jpg

Hidraulik

Meso nje nga zanatet me te kerkuar ne te gjithe Europen dhe ndiq pasionin tend.

Home: Meet The Team

Kurse profesionale dhe mundesi punesimi.

Home: Headliner
33168501_1827763500578564_33701263488602

Rreth Nesh

Qendra Profesionale "Agroni" nje nga qendrat lider te trajnimit profesional me nje eksperience 15 vjecare hap dyert per te gjithe te rinjte e interesuar per te mesuar nje profesion dhe integruar ne tregun e punes brenda dhe jasht shtetit. Qendra "Agron" eshte ne bashkpunim me fondacionin zvicerian "Swisscontact" dhe ofron mundesi punesimi brenda dhe jasht vendit.

Home: About

Partneret Tanë:

Unknown.png
Unknown.jpg
Unknownm.png
images.png
Unknownmm_edited.jpg
united-nations-development-programme-und
logo_TdH.jpg
Home: Clients

Testimonials

“Pas perfundimit te kursit tek Qendra Profesionale Agron isha i afte te filloja pune si mekanik ne Gjermani. Certifikata e kesaj shkolle njihet ne te gjithe Europen. Do ja u rekomandoja kujtdo qe kerkon te mesoj nje zanat ”

Arjan B.

Home: Testimonials
Home: About

Na Kontaktoni

Te gjithe te interesuarit jane te mirepritur te paraqiten prane shkolles ne adresen:

Lagjia Kongresi i Permetit, Bulevardi Jakov Xoxa

Fier, Albania 9301  

Per me teper informacion telefononi ne nje prej numrave tane: 

+355694223048

+355682213960

+355695779435

Thanks for submitting!

Home: Contact
bottom of page